03., szerda 17:00
Szigligeti Stúdió04., csütörtök 17:00
Szigligeti StúdióArany János alapján
AranyÓra
07., vasárnap 17:00
Árkádia színpad09., kedd 10:00
NagykárolyMichael Ende
Világgá mentem, majd jövök
09., kedd 12:00
NagykárolyMichael Ende
Világgá mentem, majd jövök
09., kedd 17:00
Szigligeti Színház, NagyteremMolière
A mizantróp
Juhász Gyula - bérlet10., szerda 17:00
Szigligeti StúdióArany János alapján
AranyÓra
11., csütörtök 11:00
Árkádia színpadSzabó Attila
Furka Pista és a sárkány
11., csütörtök 19:00
NagyszalontaMolière
A mizantróp
12., péntek 09:30
Árkádia színpadSzabó Attila
Furka Pista és a sárkány
12., péntek 19:00
Szigligeti Stúdió13., szombat 17:00
Árkádia színpadSzabó Attila
Furka Pista és a sárkány
13., szombat 19:00
AradÜtközések
FTN Fesztivál programjában14., vasárnap 19:00
Szigligeti Színház, NagyteremTraviata
XXVI. Festum Varadinum15., hétfő 10:00
Árkádia Bábszínház, nagyszínpad15., hétfő 11:30
Árkádia Bábszínház, nagyszínpad15., hétfő 19:00
NagykárolyMolière
A mizantróp
16., kedd 10:00
Árkádia színpadSzabó Attila
Furka Pista és a sárkány
16., kedd 13:00
Árkádia színpadSzabó Attila
Furka Pista és a sárkány
16., kedd 19:00
Budapest, Várkert Bazár17., szerda 10:00
Árkádia stúdió terem17., szerda 19:00
Szigligeti Színház, NagyteremMacskajáték
XXVI. Festum Varadinum18., csütörtök 10:00
Árkádia stúdió teremDió Zoltán
Magelona históriája
18., csütörtök 19:00
Szigligeti Színház, NagyteremTévedések vígjátéka
Ady Endre - bérlet19., péntek 19:00
Szigligeti Színház, NagyteremTévedések vígjátéka
XXVI. Festum Varadinum20., szombat 17:00
Szigligeti Színház, NagyteremBarbárok
Halasi Gyula - bérlet21., vasárnap 16:30
Árkádia SzínpadVendégség
XXVI. Festum Varadinum21., vasárnap 19:00
Szigligeti Színház, NagyteremMűvészet
XXVI. Festum Varadinum22., hétfő 10:00
Árkádia színpadDió Zoltán
Magelona históriája
22., hétfő 17:00
Árkádia színpadHans Christian Andersen - Zalán Tibor
A rút kiskacsa
23., kedd 11:00
Nagyszalonta23., kedd 19:00
BékécsabaCsiky Gergely
Buborékok
26., péntek 10:00
CsíkszeredaLázár Ervin
A négyszögletű kerek erdő
26., péntek 11:30
CsíkszeredaSzilágyi Andor
Leánder és Lenszirom
26., péntek 13:00
CsíkszeredaLázár Ervin
A négyszögletű kerek erdő
26., péntek 15:30
CsíkszeredaSzilágyi Andor
Leánder és Lenszirom
27., szombat 19:00
DebrecenGioachino Rossini – Kun Attila
Stabat Mater
27., szombat 19:00
Szigligeti Színház, NagyteremMajdnem valaki
XXVI. Festum Varadinum - utórendezvény28., vasárnap 17:00
Szigligeti Színház, NagyteremMolière
A mizantróp
Bessenyei György - bérlet29., hétfő 09:30
Árkádia színpadSzabó Attila
Furka Pista és a sárkány
29., hétfő 11:30
Árkádia színpadSzabó Attila
Furka Pista és a sárkány
29., hétfő 17:00
Árkádia színpadSzabó Attila
Furka Pista és a sárkány
29., hétfő 19:00
Szigligeti Színház, NagyteremGioachino Rossini – Kun Attila
Stabat Mater
30., kedd 17:00
Szigligeti Stúdió31., szerda 10:00
Árkádia színpad31., szerda 17:00
Szigligeti StúdióAz időpontok romániai előadások esetében kelet-európai időszámítás szerint értendők.
Külföldi vendégszerepléseknél az illető ország időszámítása érvényes.
A színház a műsorváltoztatás jogát fenntartja!