410021 Nagyvárad / Oradea, Piața Regele Ferdinand I., nr. 6., Bihor, RO
Facebook
Youtube

Műsorrend

2017. Március

01.,  szerda 17:00

Árkádia színpad

02.,  csütörtök 10:00

Árkádia színpad

02.,  csütörtök 11:30

Árkádia színpad

02.,  csütörtök 19:30

Nagyszalonta

03.,  péntek 10:00

Árkádia színpad

03.,  péntek 11:30

Árkádia színpad

04.,  szombat 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

05.,  vasárnap 19:00

Szigligeti Stúdió

05.,  vasárnap 19:00

Árkádia színpad

08.,  szerda 18:00

Nagyváradi Állami Filharmónia

09.,  csütörtök 17:00

Szigligeti Stúdió

10.,  péntek 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Barbárok

Bemutató
Szigligeti Ede - bérlet

12.,  vasárnap 19:00

Eger

13.,  hétfő 10:00

Árkádia színpad

13.,  hétfő 11:30

Árkádia színpad

13.,  hétfő 19:00

Marosvásárhely

14.,  kedd 10:00

Árkádia színpad

14.,  kedd 11:30

Árkádia színpad

14.,  kedd 16:00

Szigligeti Stúdió

14.,  kedd 19:00

Sepsiszentgyörgy

14.,  kedd 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

15.,  szerda 19:00

Bukarest

16.,  csütörtök 17:00

Szigligeti Stúdió

16.,  csütörtök 19:30

Bukarest

Ütközések

LIKE Fesztivál programjában

18.,  szombat 17:00

Árkádia stúdió terem

18.,  szombat 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

A mi osztályunk

Utolsó előadás

19.,  vasárnap 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Barbárok

Bessenyei György - bérlet

20.,  hétfő 18:30

Brassó

22.,  szerda 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Maya

Ady Endre - bérlet

24.,  péntek 17:00

Szigligeti Stúdió

25.,  szombat 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Az én kis hűtőkamrám

Tanay Emil - bérlet

26.,  vasárnap 10:00

Árkádia Bábszínház, kisterem

26.,  vasárnap 17:00

Árkádia stúdió terem

26.,  vasárnap 19:00

Szigligeti Stúdió

27.,  hétfő 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Kályhabúcsúztató

Felolvasószínház a színházi világnap alkalmából

28.,  kedd 10:00

Érmihályfalva

28.,  kedd 12:00

Érmihályfalva

29.,  szerda 10:00

Árkádia színpad

30.,  csütörtök 10:00

Árkádia stúdió terem

31.,  péntek 19:00

Szigligeti Stúdió

AranyÓra

Bemutató

Vendégelőadások:

22.,  szerda 19:00

Szigligeti Stúdió

Játsszuk azt, hogy ALMA

Szkéné Színház, Thália Színház, Jelenlét Színház

23.,  csütörtök 18:00

Szigligeti Stúdió

Mennyi?

A BBTE Kolozsvár Színház és Televízió Kar III. éveseinek előadása

23.,  csütörtök 20:00

Szigligeti Stúdió

Mennyi?

A BBTE Kolozsvár Színház és Televízió Kar III. éveseinek előadása

29.,  szerda 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Roberto Zucco

Tomcsa Sándor Színház, Székelyudvarhely