410021 Nagyvárad / Oradea, Piața Regele Ferdinand I., nr. 6., Bihor, RO
Facebook
Youtube

Program

2017. Octombrie

01.,  duminică 20:00

Szigligeti Stúdió

Coliziuni

Festivalului Internațional de Teatru Oradea

04.,  miercuri 19:00

Timisoara, Csiky Gergely Állami Magyar Színház

05.,  joi 10:00

Szigligeti Stúdió
Szabó Attila

Puiul şi bobocul


05.,  joi 17:00

Studioul Arcadia
János Arany

Toldi


07.,  sâmbătă 17:00

Jibou, Casa de Cultura
Székely Csaba

Floare de mină

08.,  duminică 19:00

Studioul Szigligeti
Körmöczi-Kriván Péter

Bară și autogol

11.,  miercuri 19:00

Studioul Szigligeti
Sławomir Mrożek

Tango

Ady Endre - abonament

12.,  joi 10:00

Studioul Arcadia
Szabó Attila

Puiul şi bobocul

12.,  joi 18:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

13.,  vineri 10:00

Studioul Arcadia
Szabó Attila

Puiul şi bobocul

14.,  sâmbătă 19:00

Székely Csaba

Floare de mină

17.,  marți 20:00

Gheorgheni
Molière

Mizantropul


18.,  miercuri 11:00

Szabó Attila

Puiul şi bobocul

19.,  joi 10:00

Cluj-Napoca
Szabó Attila

Puiul şi bobocul

19.,  joi 13:00

Cluj-Napoca
Szabó Attila

Puiul şi bobocul

19.,  joi 19:00

Marghita
Székely Csaba

Floare de mină

20.,  vineri 10:00

Szabó Attila

Puiul şi bobocul

20.,  vineri 19:00

Mediaș, Sala Traube

21.,  sâmbătă 17:00

23.,  luni 09:00

Carei

23.,  luni 11:00

Carei

24.,  marți 19:00

Studioul Szigligeti
Körmöczi-Kriván Péter

Bară și autogol

25.,  miercuri 19:00

Studioul Szigligeti
Sławomir Mrożek

Tango

Ady Endre - abonament

26.,  joi 18:00

28.,  sâmbătă 19:00

28.,  sâmbătă 20:00

București, Teatrul Odeon, Sala Majestic
Joël Pommerat

Camera mea frigorifică

Festivalul Național de Teatru

29.,  duminică 11:00

Studioul Arcadia

Spectacole invitate:

02.,  luni 10:00

Szigligeti Stúdió

A III. Fux Feszt keretén belül

02.,  luni 12:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

02.,  luni 17:00

Szigligeti Stúdió

A III. Fux Feszt keretén belül

02.,  luni 20:00

Szigligeti Stúdió

A III. Fux Feszt keretén belül

03.,  marți 10:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

03.,  marți 12:00

Szigligeti Stúdió

A III. Fux Feszt keretén belül

03.,  marți 17:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

04.,  miercuri 10:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

04.,  miercuri 12:00

Szigligeti Stúdió

A III. Fux Feszt keretén belül

04.,  miercuri 17:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

04.,  miercuri 20:00

Szigligeti Stúdió

A III. Fux Feszt keretén belül

05.,  joi 12:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

06.,  vineri 10:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

06.,  vineri 12:00

Szigligeti Stúdió

A III. Fux Feszt keretén belül

06.,  vineri 17:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

07.,  sâmbătă 10:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

07.,  sâmbătă 11:00

Teatrul Szigligeti

Díjátadóval egybekötött előadás. A III. Fux Feszt keretén belül.

07.,  sâmbătă 15:00

Scena Arcadia

A III. Fux Feszt keretén belül

13.,  vineri 11:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

13.,  vineri 18:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

14.,  sâmbătă 11:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

14.,  sâmbătă 18:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

15.,  duminică 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója