410021 Nagyvárad / Oradea, Piața Regele Ferdinand I., nr. 6., Bihor, RO
Facebook
Youtube
Instagram

Műsorrend

2020. Október

02.,  péntek 19:00

Szigligeti Stúdió
16
O. Horváth Sári

Gyerekjáték

03.,  szombat 19:00

Szigligeti Stúdió
16
O. Horváth Sári

Gyerekjáték

04.,  vasárnap 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Jövőre, veled, ugyanitt

Bérletpótlás | Harag György Társulat

06.,  kedd 18:00

Szigligeti Színház terme
10
Dés László – Nemes István – Böhm György – Korcsmáros György – Horváth Péter

Valahol Európában

09.,  péntek 18:00

Szigligeti Stúdió
Szabó Magda – Egressy Zoltán

Tündér Lala

10.,  szombat 15:00

Árkádia színpad
8
Szabó Attila

Csillagszív

Zárt ajtós előbemutató

10.,  szombat 19:00

Szigligeti Stúdió
Szép Ernő - Guelmino Sándor

Lila ákác

11.,  vasárnap 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Heinrich von Kleist

A Schroffenstein család

Bérletpótlás

12.,  hétfő 10:00

Gyergyószentmiklós
8
Szabó Attila

Csillagszív

12.,  hétfő 12:00

Gyergyószentmiklós
8
Szabó Attila

Csillagszív

13.,  kedd 10:00

Gyergyószentmiklós
8
Szabó Attila

Csillagszív

13.,  kedd 12:00

Gyergyószentmiklós
8
Szabó Attila

Csillagszív

14.,  szerda 10:00

Gyergyószentmiklós
3
Petőfi Sándor

János vitéz

14.,  szerda 12:00

Gyergyószentmiklós
3
Petőfi Sándor

János vitéz

15.,  csütörtök 10:00

Gyergyószentmiklós
3
Petőfi Sándor

János vitéz

16.,  péntek 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
William Shakespeare

Hamlet

Díszelőadás a színház megnyitásának 120. évfordulóján
Bemutató

17.,  szombat 18:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
William Shakespeare

Hamlet

18.,  vasárnap 17:00

Árkádia színpad
8
Szabó Attila

Csillagszív

Bemutató

18.,  vasárnap 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

19.,  hétfő 19:00

Nagykároly

20.,  kedd 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Diótörő

IV. Infinite Dance Festival | A Nagyvárad Táncegyüttes és a GG Tánc Eger közös e

21.,  szerda 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Bolero

IV. Infinite Dance Festival | GG Tánc Eger

21.,  szerda 21:00

Szigligeti Stúdió

Noir

IV. Infinite Dance Festival | Tranzdanz

22.,  csütörtök 17:00

Szigligeti Stúdió

Kis esti vakság

IV. Infinite Dance Festival | Pataky Klári Társulat

22.,  csütörtök 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Ébredés | Nihil Sine Deo

IV. Infinite Dance Festival | Létra Kulturális Egyesület/Contemporary Creative D

23.,  péntek 17:00

Szigligeti Stúdió
16

AfterEverAfter

IV. Infinite Dance Festival | Oberfrank Réka, Horváth Nóra

23.,  péntek 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Twins | Wonderland

IV. Infinite Dance Festival | Frenák Pál Társulat/Duda Éva Társulat

23.,  péntek 21:00

Szigligeti Stúdió

Bad Mamma

IV. Infinite Dance Festival | IndieBox

24.,  szombat 17:00

Árkádia színpad
8
Szabó Attila

Csillagszív

24.,  szombat 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

VANmeSE

IV. Infinite Dance Festival | Nagyvárad Táncegyüttes

24.,  szombat 21:00

Szigligeti Stúdió

Válogatás az előző évek előadásainak zenei anyagából

IV. Infinite Dance Festival | koncert a Nagyvárad Táncegyüttes zenekarától

25.,  vasárnap 17:00

Szigligeti Stúdió

Szólótáncok

IV. Infinite Dance Festival | Nagyvárad Táncegyüttes

25.,  vasárnap 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Katonaének

IV. Infinite Dance Festival | Nagyvárad Táncegyüttes

27.,  kedd 18:00

Árkádia színpad
3
G.I.Matvejev

A csodálatos kalucsni

ELMARAD

28.,  szerda 19:00

Szigligeti Stúdió
Székely Csaba

Bányavakság

ELMARAD

31.,  szombat 19:00

Szigligeti Stúdió
Székely Csaba

Bányavirág

ELMARAD

Nem értékesíthető

Az időpontok romániai előadások esetében kelet-európai időszámítás szerint értendők.

Külföldi vendégszerepléseknél az illető ország időszámítása érvényes.

A színház a műsorváltoztatás jogát fenntartja!