410021 Nagyvárad / Oradea, Piața Regele Ferdinand I., nr. 6., Bihor, RO
Facebook
Youtube
Instagram

Műsorrend

2017. November

03.,  péntek 19:00

Szigligeti Stúdió

05.,  vasárnap 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Bertolt Brecht - Paul Dessau

A kaukázusi krétakör

Bemutató
Szigligeti Ede - bérlet

07.,  kedd 10:00

Kézdivásárhely

07.,  kedd 12:00

Kézdivásárhely

07.,  kedd 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Molière

A mizantróp

08.,  szerda 10:00

Székelykeresztúr

08.,  szerda 12:00

Székelykeresztúr

09.,  csütörtök 10:00

Árkádia színpad
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

09.,  csütörtök 10:00

Székelyudvarhely

09.,  csütörtök 12:00

Székelyudvarhely

09.,  csütörtök 17:00

Szigligeti Stúdió
Sławomir Mrożek

Tangó

10.,  péntek 10:00

Árkádia színpad
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

11.,  szombat 11:00

Árkádia Bábszínház, kisterem
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

12.,  vasárnap 19:00

Csíkszereda

13.,  hétfő 10:00

Nagykároly
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

13.,  hétfő 11:00

Csíkszereda

13.,  hétfő 11:30

Nagykároly
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

13.,  hétfő 13:00

Csíkszereda

16.,  csütörtök 12:00

Gyergyószentmiklós
Petőfi Sándor

A helység kalapácsa

16.,  csütörtök 14:00

Gyergyószentmiklós
Petőfi Sándor

A helység kalapácsa

17.,  péntek 12:00

Gyergyószentmiklós
Petőfi Sándor

A helység kalapácsa

17.,  péntek 14:00

Gyergyószentmiklós
Petőfi Sándor

A helység kalapácsa

18.,  szombat 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Bertolt Brecht - Paul Dessau

A kaukázusi krétakör

Papp Magda - bérlet

19.,  vasárnap 19:00

Gyergyószentmiklós

19.,  vasárnap 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Bertolt Brecht - Paul Dessau

A kaukázusi krétakör

Halasi Gyula - bérlet

20.,  hétfő 11:30

Brassó

23.,  csütörtök 12:00

Nagyszalonta
Václav Čtvrtek-Hatházi András

Moha és Páfrány

24.,  péntek 10:00

Temesvár
Václav Čtvrtek-Hatházi András

Moha és Páfrány

24.,  péntek 12:00

Temesvár
Václav Čtvrtek-Hatházi András

Moha és Páfrány

24.,  péntek 19:00

Szigligeti Stúdió
Körmöczi-Kriván Péter

Kapufa és öngól

25.,  szombat 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Bertolt Brecht - Paul Dessau

A kaukázusi krétakör

Tanay Emil - bérlet

26.,  vasárnap 11:00

Árkádia stúdió terem

27.,  hétfő 10:00

Árkádia színpad
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

27.,  hétfő 11:30

Árkádia színpad
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

28.,  kedd 10:00

Árkádia színpad
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

28.,  kedd 12:00

Árkádia színpad
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

28.,  kedd 17:00

Szigligeti Stúdió
Sławomir Mrożek

Tangó

29.,  szerda 10:00

Érmihályfalva
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

29.,  szerda 12:00

Érmihályfalva
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

Vendégelőadások:

14.,  kedd 19:00

Szigligeti Stúdió

Egyetlen

Figura Stúdió Színház és a Nagyvárad Táncegyüttes koprodukciója

17.,  péntek 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Carmina Burana

Szegedi Kortárs Balett

24.,  péntek 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Tánckánon

Magyar Állami Népi Együttes