410021 Nagyvárad / Oradea, Piața Regele Ferdinand I., nr. 6., Bihor, RO
Facebook
Youtube
Instagram

Műsorrend

2021. Október

01.,  péntek 17:00

Rákóczi-várkastély, Borsi, Szlovákia

01.,  péntek 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Vörösmarty Mihály

Csongor és Tünde

Bemutató
Szigligeti Ede - bérlet

03.,  vasárnap 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Vörösmarty Mihály

Csongor és Tünde

Halasi Gyula - bérlet

05.,  kedd 19:30

Debrecen
12
Gianina Cărbunariu

A tigris

IV. MagdaFeszt

07.,  csütörtök 17:00

Árkádia színpad
Mészöly Miklós

Sosevolt Cirkusz

az V. Fux Feszt keretében
Bemutató

07.,  csütörtök 18:00

Budapest,Hagyományok Háza

07.,  csütörtök 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Tiszta

A Háromszék Táncegyüttes előadása. Jegyek kizárólag a központi jegypénztárban.

08.,  péntek 10:00

Árkádia színpad

Cérnácska Szabócska

az V. Fux Feszt keretében

08.,  péntek 17:00

Árkádia színpad

Kishercegszemmel

az V. Fux Feszt keretében

08.,  péntek 19:00

Magyarság Háza, Budapest

08.,  péntek 19:00

Székelyhíd

09.,  szombat 10:00

Árkádia színpad

Az öreg király hagyatéka

az V. Fux Feszt keretében

09.,  szombat 19:00

Magyarság Háza, Budapest
Gianina Cărbunariu

A tigris

10.,  vasárnap 11:00

Szigligeti Színház terme

A libapásztorlány

az V. Fux Feszt keretében

11.,  hétfő 09:00

Nagyvárad, Művészeti Líceum

11.,  hétfő 11:00

Nagyvárad, Művészeti Líceum

12.,  kedd 09:30

Székelyhíd
Mészöly Miklós

Sosevolt Cirkusz

12.,  kedd 11:30

Székelyhíd
Mészöly Miklós

Sosevolt Cirkusz

13.,  szerda 09:30

Székelyhíd
Mészöly Miklós

Sosevolt Cirkusz

13.,  szerda 11:30

Székelyhíd
Mészöly Miklós

Sosevolt Cirkusz

16.,  szombat 19:00

Derkovits Kulturális Központ Tiszaújváros

18.,  hétfő 11:00

Árkádia színpad
Mészöly Miklós

Sosevolt Cirkusz

18.,  hétfő 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Fekete István

Vuk

23.,  szombat 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
William Shakespeare

Hamlet

Papp Magda - bérlet

27.,  szerda 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

29.,  péntek 18:00

Szigligeti Színház terme
Dés László – Nemes István – Böhm György – Korcsmáros György – Horváth Péter

Valahol Európában

29.,  péntek 19:00

Árkádia színpad
Gianina Cărbunariu

A tigris

30.,  szombat 17:00

Szigligeti Színház, Nagyterem
Vörösmarty Mihály

Csongor és Tünde

Tanay Emil - bérlet

Az időpontok romániai előadások esetében kelet-európai időszámítás szerint értendők.

Külföldi vendégszerepléseknél az illető ország időszámítása érvényes.

A színház a műsorváltoztatás jogát fenntartja!