410021 Nagyvárad / Oradea, Piața Regele Ferdinand I., nr. 6., Bihor, RO
Facebook
Youtube

Műsorrend

2017. Október

01.,  vasárnap 20:00

Szigligeti Stúdió

Ütközések

Nagyváradi Nemzetközi Színházi Fesztivál

04.,  szerda 19:00

Temesvár, Csiky Gergely Állami Magyar Színház

05.,  csütörtök 10:00

Szigligeti Stúdió
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

A III. Fux Feszt keretén belül

05.,  csütörtök 17:00

Árkádia stúdió terem
Arany János

Toldi

A III. Fux Feszt keretén belül

07.,  szombat 17:00

Zsibó, Művelődési Ház
Székely Csaba

Bányavirág

08.,  vasárnap 19:00

Szigligeti Stúdió
Körmöczi-Kriván Péter

Kapufa és öngól

11.,  szerda 19:00

Szigligeti Stúdió
Sławomir Mrożek

Tangó

Ady Endre - bérlet

12.,  csütörtök 10:00

Árkádia stúdió terem
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

12.,  csütörtök 18:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Barbárok

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

13.,  péntek 10:00

Árkádia stúdió terem
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

14.,  szombat 19:00

Tiszaújváros
Székely Csaba

Bányavirág

17.,  kedd 20:00

Gyergyószentmiklós
Molière

A mizantróp

Nemzetiségi Színházi Kollokvium

18.,  szerda 11:00

Margitta
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

19.,  csütörtök 10:00

Kolozsvár
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

19.,  csütörtök 13:00

Kolozsvár
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

19.,  csütörtök 19:00

Margitta
Székely Csaba

Bányavirág

20.,  péntek 10:00

Medgyes
Szabó Attila

Kispipi és Kisréce

20.,  péntek 19:00

Medgyes, Traube terem
Arany János alapján

Honnan és hová - A. J. költészete

Medgyes

21.,  szombat 16:00

Nagyvárad, Ady Endre Líceum

23.,  hétfő 09:00

Nagykároly

23.,  hétfő 11:00

Nagykároly

25.,  szerda 19:00

Szigligeti Stúdió
Sławomir Mrożek

Tangó

Ady Endre - bérlet

26.,  csütörtök 18:00

Zilah

28.,  szombat 19:00

Brassó

28.,  szombat 20:00

Bukarest, Odeon Színház, Majestic terem
Joël Pommerat

Az én kis hűtőkamrám

Nemzeti Színházi Fesztivál

29.,  vasárnap 11:00

Árkádia stúdió terem

Vendégelőadások:

02.,  hétfő 10:00

Szigligeti Stúdió

Izeg-mozog!

A III. Fux Feszt keretén belül

02.,  hétfő 12:00

Árkádia színpad

A só - mese a szeretetről

A III. Fux Feszt keretén belül

02.,  hétfő 17:00

Szigligeti Stúdió

Anyajegy

A III. Fux Feszt keretén belül

02.,  hétfő 20:00

Szigligeti Stúdió

Led Puppets

A III. Fux Feszt keretén belül

03.,  kedd 10:00

Árkádia színpad

Történet a tálról és a kanálról

A III. Fux Feszt keretén belül

03.,  kedd 12:00

Szigligeti Stúdió

A néma cipő története

A III. Fux Feszt keretén belül

03.,  kedd 17:00

Árkádia színpad

Cyber Cyrano

A III. Fux Feszt keretén belül

04.,  szerda 10:00

Árkádia színpad

A rest legényről

A III. Fux Feszt keretén belül

04.,  szerda 12:00

Szigligeti Stúdió

Mimorózart

A III. Fux Feszt keretén belül

04.,  szerda 17:00

Árkádia színpad

A kis herceg

A III. Fux Feszt keretén belül

04.,  szerda 20:00

Szigligeti Stúdió

Játszmák

A III. Fux Feszt keretén belül

05.,  csütörtök 12:00

Árkádia színpad

Tűzmadár

A III. Fux Feszt keretén belül

06.,  péntek 10:00

Árkádia színpad

Ogajlo csodaszarva

A III. Fux Feszt keretén belül

06.,  péntek 12:00

Szigligeti Stúdió

Piroska

A III. Fux Feszt keretén belül

06.,  péntek 17:00

Árkádia színpad

Mazsola-mesék

A III. Fux Feszt keretén belül

07.,  szombat 10:00

Árkádia színpad

Magyar népmesék

A III. Fux Feszt keretén belül

07.,  szombat 11:00

Szigligeti Színház terme

A só

Díjátadóval egybekötött előadás. A III. Fux Feszt keretén belül.

07.,  szombat 15:00

Árkádia színpad

A repülés története

A III. Fux Feszt keretén belül

13.,  péntek 11:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Szép Palkó

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

13.,  péntek 18:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Mundruc

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

14.,  szombat 11:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Pöttöm Palkó

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

14.,  szombat 18:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

Apám tánca

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója

15.,  vasárnap 19:00

Szigligeti Színház, Nagyterem

XIII. EHTET Gála

XIII. Erdélyi Magyar Hivatásos Néptáncegyüttesek Találkozója